Задържан е подателят на бомбената заплаха за училищата в страната.

...
Задържан е подателят на бомбената заплаха за училищата в страната.
Коментари Харесай

Задържан е подателят на бомбената заплаха за училищата в страната 

Задържан е подателят на бомбената опасност за учебните заведения в страната. Това заяви във Враца основният секретар на Министерство на вътрешните работи основен комисар Живко Коцев. Задържаният е на 32 години и е от област Добрич.

Министерство на вътрешните работи стартира инспекции поради поредна опасност за сложени бомби в учебни заведения
Съобщението е подадено нощес на електронната поща на незабавния телефон 112 и в него се споделя, че ще избухнат бомби в учебните заведения в цялата страна.

Заради опасността в някои учебни заведения в страната е неучебен ден, в това число в шест общини във Враца. Главният секретар сподели още, че чиновниците на Министерство на вътрешните работи са направили инспекции и не е открита опасност.

Източник: struma.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР