Задържан е издирван от германското правосъдие австрийски гражданин, съобщиха от

...
Задържан е издирван от германското правосъдие австрийски гражданин, съобщиха от
Коментари Харесай

Австриец, издирван от немските власти, е задържан в Карнобатско

Задържан е търсен от немското правораздаване австрийски жител , оповестиха от Министерството на вътрешните работи /МВР/. Той е на 54 години и е бил заловен на територията на карнобатското село Огнен

Действията са били извършени от чиновници на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Бургас и на Главна дирекция „ Национална полиция “ /ГДНП/. 

За издирването на австриеца има издадена европейска заповед за арест от съда в немския град Пасау на съображение на наказателно произвеждане за владение на неистинен документи за идентичност.

По случая са известени ДМОС-МВР и способената прокуратура за следващи дейности по отношение на издадената европейска заповед за арест, оповестиха още от силовото ведомство. 

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР