Заби 6 аса, направи 5 блокади и ръководи нападението на

...
Заби 6 аса, направи 5 блокади и ръководи нападението на
Коментари Харесай

Мони Николов прави чудеса в Русия

Заби 6 аса, направи 5 блокади и управлява нападението на Локо към безапелационен поврат

Световният вицешампион с националния тим на България Симеон Николов записа втора поредна победа в Суперлигата на Русия с Локомотив Новосибирск, написа Флагман

Носителят на Купата на Русия, който е воден от Пламен Константинов, победи вкъщи Динамо-Урал Уфа с 3:1. В обособените елементи 38:40, 25:17, 25:15, 25:17.

Домакините имаха проблеми в препълнената до краен лимит " Локомотив Арена " единствено в първата част.

Симеон Николов приключи дуела с 13 точки. Той заби 6 аса и направи 5 блока. Направи и 2 точки от офанзива. 13 пункта за 4 гейма за разпределител е необикновено достижение.

Диагоналът Раджабдибир Шахбанмирзаев означи 6 точки, влезлият като запаса на този пост Илия Казаченков добави 5.

Много класните посрещачи Сам Деру и Омар Курбанов записаха по 16 и 14 т.

Центърът Дмитрий Лизик бе отличен с 15, а другият център Илияс Куркаев добави 9 точки.

В първия кръг Локо победи с 3:0 като посетител Камерово.

Факторът Симеон пък стартира да се усеща все по-силно.

Междувременно брат му Александър забоде 30 точки за победа на Чивитанова също в 4 гейма, само че в елита на Италия.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР