За Закари Шафелбург гледането на по-малкия му брат Джейкъб да

...

Звездата на Нова Скотия Шафелбург на Копа Америка е „постижение за цялото семейство“

За Закари Шафелбург гледането на по-малкия му брат Джейкъб да се появява като блестяща звезда по време на първото появяване на тима на Канада на футболния шампионат Копа Америка се усеща като „ достижение за цялото семейство. “

От Порт Уилямс, Северна Каролина, малко градче в долината на Анаполис, 24-годишният Джейкъб Шафелбург притегли вниманието като запаса през второто полувреме по време на мач против Перу на 25 юни, когато асистира за единствения гол в мача, маркиран от съотборника му Джонатан Дейвид. След това Шафелбург означи първия гол на 5 юли, преди Канада да нокаутира Венецуела с 4-3 след осъществяване на дузпи след тъждество 1-1 на четвъртфиналите.

Последните му прояви на терена му завоюваха прякора „ Приморския Меси “, след световната суперзвезда Лионел Меси — който инцидентно води номер 1 Арж...