За тяхно съжаление те бяха изтеглени срещу Лил от Лига

...

Златен лъв: Футболният отбор на Мартиника изминава 8 000 мили, за да загуби с 12-0 от Лил в Купата на Франция

За тяхно страдание те бяха изтеглени против Лил от Лига 1, френската първа дивизия, на осминафиналите.

И нямаше приказно отчаяние, защото Лъвът не съумя да изреве, бивайки разрушен с 12-0 от някогашните френски първенци в съботния мач.

Те позволиха седем гола преди полувремето, в това число четири за девет минути към края на първото полувреме.

Джонатан Дейвид и Едон Жегрова означиха хеттрикове при рекордна победа за домакините на Stade Pierre-Mauroy.

Златен лъв направи един удар към вратата, само че Лил имаше 37 удара.

Лов за навалица, откакто последовател на Рейт Роувърс беше нападнат след мача на Дънфърмлайн Атлетик

Дългото пътешестване на посетителите до Северна Франция стартира в сряда с пряк полет до Париж.

Те имаха задоволително време да обмислят провалянето - по време на тяхното пътешестване от 4000 благи (6400 км) до дома.