За циментирана шахта на ул. Васил Левски сигнализираха читатели на

...
За циментирана шахта на ул. Васил Левски сигнализираха читатели на
Коментари Харесай

Асфалтираха шахта в Пловдив, обясниха защо

За циментирана шахта на ул. " Васил Левски " алармираха читатели на Plovdiv24.bg . Точното място е до ресторант " Хепи " против " Гранд хотел Пловдив ".

На улицата сега се прави ремонт. Читателите ни описват, че при полагането на асфалта по въпросната права е зазидана и въпросната шахта. 

Потърсихме за коментар инж. Румен Лемберов, началник на Водния план, който се осъществя в регион " Северен ". Ето отговора:

" Извърши се инспекция на място. По ул. " Васил Левски " са положени два пласта асфалт - биндер. Шахтата е на " EVN Топлофикация " и съзнателно е асфалтиран част от капака за недопускане на пътнотранспортни катастрофи. При полагане на последния износващ слой капакът на шахтата ще бъде издигнат и нивелиран с равнището на асфалтовата настилка ".

За да гледате видеото, би трябвало да активирате Javascript.
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР