За трафик на дрога за 30 304 лв. е арестувана

...
За трафик на дрога за 30 304 лв. е арестувана
Коментари Харесай

Арестуваха жена с дрога за 30 бона в калника и под шасито на...

За трафик на дрога за 30 304 лева е задържана 46-годишна жена с турско и белгийско поданство на Граничен контролно-пропусквателен пункт Капитан Андреево. Срещу нея е повдигнато обвиняване и е импортирано искане в Окръжен съд - Хасково за налагане на най-тежката мярка за неотклонение " задържане под стража ", оповестиха от прокуратурата и Агенция " Митници ".

Жената пристигнала с микробус на българския пункт. Тя пътувала от Турция за Белгия и декларирала, че няма стока за обявление.



Лекотоварният автомобил бил селектиран за подробен надзор. Във фабрична празнина на единия калник и в тайници под шасито митничарите разкрили 4 пакета с общо 1.849 кг марихуана.



По случая е формирано досъдебно произвеждане под надзора на Окръжна прокуратура – Хасково.



От началото на годината до описания случай на пункта Капитан Андреево са арестувани над 60 кг марихуана.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР