За скандална ситуация след мача Левски - Ботев Враца (1:3)

...

Белаид налетял на бой на Божинов

За скандална обстановка след мача Левски - Ботев Враца (1:3) на “Герена” споделя “Меридиан Мач”. Според изданието бранителят на Левски Аймен Белауд е нахлул в съблекалнята на гостите и е опитал разпра със звездата на отбора Валери Божинов.  Левски - Ботев ( Враца) 1:3 @@@
Тунизиецът е връхлетял, до момента в който врачани са чествали популярния си поврат и се е нахвърлил с обидни думи към голмайстора на Ботев, разказали очевидци през “Меридиан Мач”. Божинов и Белаид си разменили реплики на терена преди този момент и съчетанието със загубата е отприщила експанзията у Белаид.  Левски - Ботев ( Враца) 1:3 @@@
Треньорът на вратарите на Ботев Илиян Василев обаче се намесил и изхвърлил Белаид от съблекарнята. Пропускът на Тиам от Левски в 65-ата минута пък предиздвикал треньорът на гостите Сашо Ангелов оракулски да се обърне към скамейката и да разгласи, че щом и такива удари не влизат, то врачани няма по какъв начин да изгубят. 14 минути по-късно Божинов вкара и втория си гол в срещата, а съименникът му Домовчийски дефинитивно реши изхода на мача.  Левски - Ботев ( Враца) 1:3 @@@
Първа лига 16 кръг, неделя 25 ноември  Левски 1:3краен резулат  Ботев (Враца)