За седма поредна година благотворителната инициатива обедини старозагорци около кауза

...
За седма поредна година благотворителната инициатива обедини старозагорци около кауза
Коментари Харесай

В навечерието на Коледа „Чудната елха“ събра близо 10 000 лв

За седма поредна година благотворителната самодейност сплоти старозагорци към идея с социална значителност

В навечерието на Рождество Христово благотворителната самодейност „ Чудната елха “ е към своя край. До този миг акцията съумя да събере близо 10 000 лева, които ще бъдат ориентирани към възстановяване на изискванията в центровете за настаняване от фамилен вид на територията на община Стара Загора.

Инициативата, проведена от младите омбудсмани Илиян Илиев и Зара Кичукова и публичния медиатор Иванка Сотирова, още веднъж сплоти възпитаници, родители, учебни екипи, жители и представители на бизнеса към идея с социална значителност.

„ От сърце благодарим на всички, които се включиха, поддържаха самодейността и повярваха в идеята ни. С вашата добрина, съпричастност и предпочитание да помагате успяхме да донесем наслада, вяра и коледен дух там, където те са най-нужни. Доказахме, че когато сме обединени, можем да вършим дребни чудеса и да подаряваме усмивки “, споделиха уредниците.

 се осъществя за седма поредна година и се утвърди като добра процедура за ангажиране на локалната общественост в поддръжка на обществени дела. Всяка година самодейността потвърждава, че посредством обединени старания могат да бъдат реализирани действителни и устойчиви резултати.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР