За съжаление поради лични причини няма да мога да продължа

...
За съжаление поради лични причини няма да мога да продължа
Коментари Харесай

Илиана Иванова: Няма да продължа работата си ЕК

" За страдание заради персонални аргументи няма да мога да продължа работа и в идната Комисия ". Това заяви във Фейсбук страницата си актуалният български еврокомисар Илиана Иванова.
Прочетете още
Тя благодари на българските управляващи и жители за поддръжката, доверието и дадената опция да съставлява страната ни на най-високо европейско равнище.

" За мен беше голяма чест и привилегия да послужвам като еврокомисар през последната година от мандата на актуалната Европейска комисия!

През този динамичен интервал поставих всички старания да извършвам предоставените ми отговорности за основен за бъдещето сектор със забележителен бюджет. Гордея се с всичко, което дружно с моите сътрудници успяхме да реализираме за толкоз малко време. Убедена съм, че страната ни ще продължи да бъде представлявана почтено в идващите години във вземането на най-важните решения за европейските политики ", написа Иванова.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР