Мислите за отвъдното предизвикаха R.F. Най-новият роман на Куанг „Катабаса“
за Ребека Ф. Куанг, която е имала шестима бестселъри преди 30-годишна възраст, безконечен оттатък отвъдния живот я плаши повече от концепцията да отидеш в пъкъла.
„ Тъй Романист, който е учтив Кристиан и разгласява като R.F. Куанг. " И това в действителност, в действителност ме смути, тъй като мисля, че монотонността на това постоянно битие беше в действителност плашеща. Изглежда, че не може да има залози, нищо не би било скъпо, тъй като нямаше да има забременяване на времето. След блестящата ирония на издателството и обществените медии през 2023 година „ Yellowface “, Куанг се завръща във фантастичния род.
Не за разлика от „ Вавилонът “ на 2022 година, „ Katabasis “, вторник, е мрачно, само че игриво политане в университетските среди - настройката, която актуалният студент на университета в Йейл знае добре. Говореността на Booktok и на най-очакваните описи с книги на изявленията и към този момент има проекти да го трансфорат в поредност от Amazon, ръководена от шоуруна „ The Walking Dead “ Анджела Канг. Куанг ще служи като продуцент.




