За протокола - мене ме нема в целата схема, както

...
За протокола - мене ме нема в целата схема, както
Коментари Харесай

Десислава Радева: Мене ме нема в целата схема

За протокола - " мене ме нема в целата скица ", както пеят ЪпсурТ. Обръщайте се към съпредседателите или към " оня, на който името не трябва да се загатва " (това по Хари Потър). Успех! " - с тези думи някогашната първа дама Десислава Радева разяснява обединението " Прогресивна България ".

На 2 март беше записана коалиция " Прогресивна България ", която се съставлява от Гълъб Донев и Димитър Стоянов. В нея влизат обединенията " Социалдемократи " на Елена Нонева, " Социалдемократическа партия " на Тодор Барболов и " Движение нашия народ ", ръководена от Атанас Калчев.

Това е обединението, с която Румен Радев ще се яви на парламентарните избори през април.

" Прогресивна България " е отговорът на упованията на българите за разглобяване на олигархичния корупционен модел. На апела на безмълвното болшинство за независимост, взаимност и правдивост. За развиването на България като съвременна и демократична европейска страна ", разказа я досегашният президент.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР