За предложението гласуваха от ГЕРБ-СДС, БСП, ИТН, съветници от Синя

...
За предложението гласуваха от ГЕРБ-СДС, БСП, ИТН, съветници от Синя
Коментари Харесай

СОС даде зелена светлина за строежа на небостъргача в "Младост"

За предлагането гласоподаваха от ГЕРБ-СДС, Българска социалистическа партия, Има Такъв Народ, съветници от " Синя София " и самостоятелните. Кметът Васил Терзиев не взе отношение по време на дебата в залата.

Според крайния вид на отчета общината, която е притежател на 92 % от терена, ще получи като обезщетение 30% от издигнатата постройка.

Съветникът на " Спаси София " Борис Бонев даде поръчка за цивилен митинг против това решение.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР