За поредна година 2 юни: ГЕРБ-Враца организира „Поход до върха“ /снимки/
За поредна година на 2 юни, в Деня на Ботев и на починалите за свободата на България, ГЕРБ – Враца провежда обичайния „ Поход до върха “ - от село Паволче до връх Околчица.
Тръгването е в 8.00 часа от спортното игрище до учебното заведение в Паволче.
Организаторите припомнят на всички, които желаят да се причислят, да бъдат с подобаващи обувки с грайфер и да носят дъждобрани.
За всеки участник в похода е обезпечена възпоменателна тениска във връзка 150-тата годишнина от подвига на Войводата и неговата чета.
„ Нека дружно извървим пътя на героите! “, приканват от ГЕРБ – Враца.
Тръгването е в 8.00 часа от спортното игрище до учебното заведение в Паволче.
Организаторите припомнят на всички, които желаят да се причислят, да бъдат с подобаващи обувки с грайфер и да носят дъждобрани.
За всеки участник в похода е обезпечена възпоменателна тениска във връзка 150-тата годишнина от подвига на Войводата и неговата чета.
„ Нека дружно извървим пътя на героите! “, приканват от ГЕРБ – Враца.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




