За първи път в столицата ще бъде осветен в бяло,

...
За първи път в столицата ще бъде осветен в бяло,
Коментари Харесай

Посланикът на България в САЩ: 3 март ще се обяви за Ден на България във Вашингтон

За първи път в столицата ще бъде осветлен в бяло, зелено и алено мостът " Фредерик Дъглас " - един от най-големите в града, огромно архитектурно оборудване на река Анакостия. Освен това кметът ще излезе с разгласа, в която ще разгласи 3 март за Ден на България във Вашингтон. Това зави посланикът на България в Съединени американски щати Георги Панайотов в еифра на Нова телевизия.

" Гледката ще бъде най-хубава в 19:30 ч., тъй че употребявам опцията да поканя всички наши сънародници. В прокламацията пък има специфичен акцент за ролята на българската общественост за културното разнообразие в Съединени американски щати ", посочи Панайотов.

По думите му мостът ще светне в 6:30 ч. локално време.

Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР