Джевдет Чакъров за провала с комисията за Пеевски: БСП и ИТН да кажат имат ли зависимости
За нас това е безусловно недопустимо, сподели в коридорите на Народното събрание ръководителят на ПГ на " Демокрация, права и свободи – " Джевдет Чакъров
Джевдет Ибрям Чакъров е роден в Асеновград. Завършва Медицинския университет в Пловдив със по отношение на отхвърли на " " и " – Обединена левица " да поддържат основаването на анкетна комисия в Народното събрание, която да изследва бизнесите на водача на " – Ново начало " и на майка му Ирена Кръстева, съобщи кореспондент на Novini.bg.
Знаете, че и " ", и подписаха санитарния кордон. За нас е недопустимо, само че дано те да си кажат – имат ли завимости, нямат ли зависимости. Нашата позиция е ясна и безапелационна – моделът " Пеевски " би трябвало да бъде разграден и действието на всички органи и институции да се възстановява, съобщи Чакъров.
Попитан дали поддръжката на " – " за кабинета може да се разклати поради това гласоподаване, той уточни: " Ние осъзнаваме нашите отговорности. Не бива да се разклаща ръководството. Излязохме с ясни претекстове за какво участваме във образуването на сегашното парламентарно болшинство – най-сетне да се откри излаз от политическата рецесия. Другият вид е избори след избори. Ние сме виновни пред страната за естественото действие на страната ".
Естествено, имаме поради и хората, които представляваме. Все още в страната има репресии, напрежение и боязън. Това би трябвало да бъде преодоляно. Имаме и други стратегически цели – най-важното е да се проеме бюджет, който да заложи съответно обществени ограничения и всички политики, да има обикновено действие и на общините и да се работи за преодолявне на разликите в стандарта на живот в другите райони. Ще следваме нашите правила, ще бъдем виновни пред страната и пред хората, сподели още Джевдет Чакъров
Джевдет Ибрям Чакъров е роден в Асеновград. Завършва Медицинския университет в Пловдив със.




