Рая Назарян: Трети март е денят на свободата - свободата, която трябва да ценим всеки миг
За нас българите Трети март е денят на свободата. Свободата, която би трябвало да ценим всеки момент, тъй като тя е извоювана със саможертвата на хиляди наши и непознати герои, които дадоха живота си, с цел да я има през днешния ден нашата България. Това написа ръководителят на Народното събрание във връзка празника.
" Нека бъдем техни почтени наследници, дано да следваме техните идеали и да пазим мира, за който те бленуваха. Нека помним, че този мир не се реализира безплатно, той е резултат от нашите общи старания и би трябвало да се отстоява всеки ден. Поклон пред светлата памет на героите! Да живее България! ", написа тя.
" Нека бъдем техни почтени наследници, дано да следваме техните идеали и да пазим мира, за който те бленуваха. Нека помним, че този мир не се реализира безплатно, той е резултат от нашите общи старания и би трябвало да се отстоява всеки ден. Поклон пред светлата памет на героите! Да живее България! ", написа тя.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




