За кървав инцидент съобщиха от ОДМВР – Бургас. Снощи малко

...
За кървав инцидент съобщиха от ОДМВР – Бургас. Снощи малко
Коментари Харесай

Тройно убийство и къща в пламъци в Бургаско

За кървясъл случай оповестиха от ОДМВР – Бургас. Снощи малко след 4:00 ч. в Районно ръководство - Руен е получено известие, че в частен дом в руенското село Люляково, 25-годишен мъж е прострелял 73-годишната си вуйна, 47-годишната си майка, 13-годишната си сестра и 7-годишния си брат.

Момченцето, макар пострадването, съумяло да избяга отвън къщата и да заяви за случая.

Изпратеният екип от полицейски чиновници на районно управление (на МВР) - Руен открил, че къщата гори. Пожарът е сподавен от екип на РСПБЗН - Айтос, а в къщата са открити три овъглени тела.

Момченцето е получило пострадване в седалищната област. То е превозено към болнично заведение от екип на ЦСМП и е без заплаха за живота.

В резултат на незабавните оперативно-издирвателни мероприятия, подхванати от чиновници на ОДМВР Бургас причинителят на действието е арестуван в 09:35 ч. Процесуално-следствените дейности по формираното досъдебно произвеждане под директното наблюдаване и управление на Окръжна прокуратура - Бургас не престават.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР