Ювентус взе минимално предимство срещу Спортинг в 1/4финалите на Лига

...

Ювентус с минимален успех над Спортинг, Байер и Роял Юнион СЖ не се победиха

Ювентус взе минимално преимущество против Спортинг в 1/4финалите на Лига Европа, откакто надделя португалците с 1:0 на своя стадион.

Старата госпожа не доминираше кой знае какъв брой в мача, само че въпреки всичко стигна до попадението през второто полувреме посредством Федерико Гати и по този начин отборът ще бъде малко по-спокоен за реванша другата седмица.

В края обаче влезлият от пейката вратар Матиа Перин се регистрира с две невероятни спасявания, с цел да резервира суха мрежа.

В другия мач Байер (Леверкузен) и Роял Юнион СЖ оставиха всичко за реванша, така ката срещата приключи 1:1. Виктор Бонифас откри за белгийците в 52-та минута, само че Флориан Виртц изравни в 82-та минута.
 Манчестър Юнайтед и Севиля приключиха 2:2 в първи мач от четвъртфиналите на Лига Европа
Севиля се добра до тъждество с Манчестър Юнайтед след два късни автогола

В края 6-кратният победител в шампионата стигна до равенството след автоголове на Тайрел Маласия и Хари Магуайър