Ювентус удари Манчестър Юн с 1:0 на Олд Трафорд в

...

Роналдо не вкара, но Ювентус удари Юнайтед на Олд Трафорд

Ювентус удари Манчестър Юн с 1:0 на Олд Трафорд в упования с голям интерес мач сред двата тима в Шампионската лига. Звездата на италианския гранд Кристиано Роналдо се завърна на стадиона, на който изгря звездата му и бе посрещнат топло от почитателите на домакините. Той игра за алените дяволи в продължение на 6 години – от 2003 до 2009-та. Роналдо не съумя да се разпише, само че имаше присъединяване при гола, а по-късно вратарят на Юнайтед Де Хеа избави мощен негов шут.

Ювентус бе по-добрият отбор преди почивката, когато изцяло контролираше мача. В 17-ата минута Роналдо нахлу остро отдясно и центрира към близката греда, където Смолинг и Куадрадо се хвърлиха да играят с топката, само че тя стигна до Дибала, който стреля от близко за петия си гол от началото на сезона. Това бе и единственото попадение в мача. През втората част Юнайтед натисна, само че съумя да стигне единствено до една греда на Пол Погба.