Ювентус удължи серията си без победа в Серия А на

...

"Ювентус" без победа в трети пореден мач

" Ювентус " удължи серията си без победа в Серия " А " на три мача! " Бианконерите " приключиха наедно 3:3 със " Сасуоло " като посетители в зрелищен дуел от 33-ия кръг на италианския шампионат.

Тимът на Маурицио Сари водеше с 2:0 в 12' след голове на Данило и Гонсало Игуаин, само че домакините шокираха с цялостен поврат, пристигнал с попадения на Филип Джурич преди почивката и на Доменико Берарди и Франческо Капуто през втората част.

16-те удара, които " неровердите " насочиха към вратата на първенеца през първата част, са антирекорд за " Ювентус ". Това не се бе случвало на торинци от сезон 2004/2005 насам.

Все отново в 64' " Старата госпожа " изравни посредством Алекс Сандро, оформил и крайния резултат - 3:3.

Въпреки неверната стъпка - трета поредна за " Ювентус " в шампионата след провалянето от " Милан " с 2:4 и равенството 2:2 с " Аталанта ", Роналдо и компания са на върха в Серия " А " с актив от 77 точки - 7 пред " Аталанта " и 8 повече от " Лацио ". Четвърти е " Интер " - на 9 точки зад " Юве ", само че и с мач по-малко.
Източник: btvnovinite.bg