Ювентус спечели трудно с 2:1 при гостуването на Фрозиноне в

...

Ювентус измъкна 2:1 от визитата си на Фрозиноне

Ювентус завоюва мъчно с 2:1 при гостуването на Фрозиноне в мач от 17-ия кръг на Серия А. Така бианконерите се приближиха на точка от водача. Нерадзурите са с мач по-малко – домакинство на Лече довечера.

18-годишният Кенан Йълздъз откри резултата в 12-ата минута. Така той стана най-младият задграничен голмайстор за Ювентус в Серия А. Турският гений играе най-вече за Примаверата на Юве, а преди този момент е бил част от школата на Байерн Мюнхен. Той отпразнува изплезвайки език и по-късно сподели, че напълно.

Фрозиноне изравни шест минути след почивката посредством Хайме Баес. След изравнителното попадение Йълдъз отстъпи мястото си на Душан Влахович. И точно сърбинът донесе трите точки на Старата госпожа. Влахович се разписа в 81-а минута с глава след центриране на Маккени от дясно. В последната минута Влахович вкара още един път, само че попадение беше анулирано от ВАР поради засада.
Източник: flashnews.bg