Ювентус постигна четвърта поредна победа в Серия А – 3:0

...

Ювентус би Лече и обяви трансфера на Джало

Ювентус реализира четвърта поредна победа в Серия А – 3:0 в гостуването си на Лече. Старата госпожа събра 52 точки, една повече от, който обаче е с мач по-малко.

Часове след мача бианконерите оповестиха и прехвърлянето на централния бранител Тиаго Джало. Португалският национал идва от Лил.

През първото полувреме нямаше чак толкоз доста голови положения, като двата тима съумяха да създадат по един прецизен удар. Ювентус обаче се разигра след почивката и си обезпечи трите точки.

В 47-ата минута Понтус Алмквист падна в наказателното поле на гостите, само че реферът не отсъди дузпа за Лече. В 59-ата минута стана 0:1. Центриране стигна до Душан Влахович и той насочи топката в горния ляв ъгъл за 0:1.

След още 10 минути към този момент беше 0:2. Уестън МакКени засече центриране, топката стигна до Влахович, който я прати за повторно в мрежата. Той се регистрира за втори следващ мач с два гола и към този момент има 11 попадения през сезона. Третото попадение беше дело на Бремер 5 минути преди края.

Победата беше под номер 300 за Масимилиано Алегри в Серия А. Повече от него имат единствено Нерео Роко (302) и Джовани Трапатони (352).
Източник: flashnews.bg