Ювентус победи у дома Сампдория с 3:2 в среща от

...

Ювентус победи, но загуби голямата си звезда

Ювентус победи вкъщи Сампдория с 3:2 в среща от шестия кръг на италианското състезание. Домакините обаче изгубиха огромната си звезда Пауло Дибала, който се контузи и напусна терена със сълзи на очи.

Дибала вкара хубав гол в десетата минута на мача, само че в средата на първото полувреме получи мускулен проблем и напусна със сълзи на очите. Все още няма изясненост какъв брой сериозна е травмата на нападателя, само че съвсем несъмнено той ще пропусне мача с Челси в Шампионската лига в сряда.

В 43-ата минута Юве вкара втори гол, откакто от дузпа се разписа Леонардо Бонучи. Само минута по-късно Сампдория върна едно попадение, откакто с глава след центриране се разписа Мая Йошида. В 57-ата минута Мануел Локатели вкара първия си гол с екипа на Ювентус за 3:1. В 83-ата минута Сампдория вкара втори гол посредством Антонио Кандрева, само че до края не съумя да изравни резултата. Юве записа втора победа от началото на сезона в калчото.
Източник: fakti.bg