Ювентус победи Сампдория в мач от 6-ия кръг на Серия

...

Ювентус победи Сампдория, но загуби Дибала

Ювентус победи Сампдория в мач от 6-ия кръг на Серия А.

" Старата госпожа " се наложи с 3:2. Неприятен удар за треньора Масимилиано Алегри е травмата на звездата Пауло Дибала, който напусна наложително със сълзи на очите.
 Тимове от Серия
Тимове от Серия " Б " идват за Здравко Димитров от Левски

Крилото има спомагателен тласък за положително показване против ЦСКА

" Старата госпожа " поведе в 10-ата минута. Пауло Дибала доближи до пас на границата на пеналтерията и неотложно стреля по приказен метод от придвижване в долния десен ъгъл. Малко по-късно Дибала се контузи и напусна приудителнo.

В 43-ата минута Юве удвои след дузпа, осъществена от Леонардо Бонучи. Само минута по-късно гостите върнаха попадение посредством Йошида. В 57-ата минута Локатели направи преднината на " остарялата госпожа " по-внушителна. Седем минути преди края на постоянното време Антонио Кандева понижи за 3:2, оформяйки и крайния резултат.