Ювентус победи Байерн Мюнхен с 2:0 в двубой от предсезонния

...

21-годишният Фавили осигури успех на Юве срещу Байерн в САЩ, Тотнъм разгроми Рома

Ювентус победи Байерн Мюнхен с 2:0 в дуел от предсезонния шампионат Международна шампионска купа, който се игра във Филаделфия. 21-годишният нападател на италианския гранд Андреа Фавили стана основен воин в срещата, отбелязвайки и двата гола за " Старата госпожа ".

Фавили откри резултата в 32-ата минута след груба неточност на немския вратар Свен Улрайх, а осем минути по-късно младокът вкара втория си гол в срещата, който се оказа и финален.

В различен мач от шампионата Тотнъм разгроми Рома с 4:1 в Сан Диего. 22-годишният чех Патрик Шик даде преднина на римските " вълци " още в третата минута, само че " шпорите " нанизаха четири гола до края на полувремето - по два пъти бяха точни Фернандо Йоренте и Лукас Моура. Ливърпул надделя Манчестър Сити с 2:1 в Ийст Ръдърфорд (Ню Джърси). Лерой Сане откри резултата в 57-ата минута, а Мохамед Салах изравни в 63-ата, секунди след влизането си в игра. Победният гол за мърсисайдския отбор означи Садио Мане от дузпа в спомагателното време.

Бенфика съумя да победи Борусия Дортмунд след осъществяване на дузпи с 4:3 в Питсбърг (Пенсилвания). Португалският отбор губеше с 0:2 на почивката, само че съумя да изравни резултата, а след това имаше повече шанс при дузпите. Наказателни удари взеха решение и ориста на мача Милан - Манчестър Юнайтед в Лос Анджелис. Редовното време приключи 1:1, като Алексис Санчес изведе " алените дяволи " напред в 12-ата мин., само че единствено три минути по-късно Сусо изравни. При дузпите Юнайтед победи с 9:8. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg