Ювентус направи грешна стъпка у дома след равенство 1:1 срещу

...

Ювентус и Болоня завършиха 1:1 в двубой от втория кръг на Серия А

Ювентус направи неверна стъпка вкъщи след тъждество 1:1 против Болоня в дуел от втория кръг на Серия А.

Юве започва сезона с безапелационна победа с 3:0 като посетител на Удинезе предходната седмица и упованията бяха за безпроблемна победа на " Алианц Стейдиъм ", само че съставът на Болоня обърка сметките на торинския гранд.

Болоня изненадващо поведе в 24-а минута с попадение на Люис Фюргюсън и удържа преднината си до 80-а минута, когато Душан Влахович съумя да изравни с глава след центриране на Айлинг-Джуниър и да донесе точка за " Старата госпожа ".

Фиорентина и Лече приключиха 2:2 в друга среща от кръга. Финалистът от Лигата на конференциите за предишния сезон Фиорентина поведе с 2:0 до почивката след голове на Николас Гонсалес и Алфред Дънкан, само че през втората част гостите от Лече стигнаха до точката с попадения на Хамза Рафия и Никола Кръстович.