Ювентус (Малчика) победи у дома Ботев II (Враца) с 2:1.

...

Ювентус подчини дубъла на Ботев

Ювентус (Малчика) победи вкъщи Ботев II (Враца) с 2:1. Срещата e от 23-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана равносилен мач, в който бяха вдигнати три червени картона. Ивайло Дюлгеров откри за домакините с шут от 25 метра, 120 секунди преди почивката. Петър Кепов изравни в 70-ата с глава след центриране на съотборник. Настана сдърпване и рефера в профил Владислав Христов от домакините и Митко Панов от врачани. После Тодор Тодоров от Ювентус тресна гредата.

Удари от далечно разстояние насочиха съотборниците му. В 80-ата минута Кристиан Аначков получи втори жълт и червен картон и Юве остана с девет футболисти. В последните секунди обаче Мартин Милков овладя топката, преодоля противник и вкара победния гол.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.