Ювентус (Малчика) победи гостуващия му Академик (Свищов) с 4:0 в

...

Ювентус разби „студентите“

Ювентус (Малчика) победи гостуващия му Академик (Свищов) с 4:0 в среща от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Поне още толкоз пропуснаха да вкарат домакините.
 Ювентус (Малчика) преследва наложителна победа в опашкарското дерби Ювентус (Малчика) преследва наложителна победа в опашкарското дерби
Герой за тях стана Ивайло Дюлгеров, осъществил хеттрик. Той даде звук за триумфа след пробив и пас на Мартин Милков в 15-ата минута. Малко по-късно при идентична обстановка удвои, само че с глава.
 В Академик (Свищов) обезпокоени от неприятен терен и ялова офанзива В Академик (Свищов) обезпокоени от неприятен терен и ялова офанзива
В 42-ата минута Милков приключи независим пробив с гол. Четвърт час преди края Дюлгеров беше фаулиран и самичък вкара дузпата. Три пропуща пред свищовската врата направи Александър Скорчев. С два се отличи влезлия като запаса Кристиян Марков, а един път не осъществя другата запаса Александър Младенов.