Ювентус (Малчика) надви у дома Бдин (Видин) с 3:0. Двубоят

...

Ювентус с категорична победа

Ювентус (Малчика) надделя вкъщи Бдин (Видин) с 3:0. Двубоят е от 32-ия кръг на Северозападна Трета лига. Първото полувреме не предвещаваше сходна развръзка. Срещата беше равностойна до почивката. Най-добрите благоприятни условия за домакините бяха на Александър Младенов и Ивайло Дюлгеров. Ювентус доминираше през втората част.
 Ювентус (Малчика) излиза за поредна наложителна победа Ювентус (Малчика) излиза за поредна наложителна победа
Със започването й видински футболист спря с нарушаване Александър Скорчев и той вкара дузпата. Десетина минути по-късно пробив на Младенов приключи с пас към Дюлгеров и стана 2:0. В 83-ата минута Стефан Трайков подаде на Кристиян Марков, който насочи топката към Красен Каравелов, а той с пета я продължи към Тодор Тодоров и за последния беше елементарно да осъществя – 3:0. Гостите заложиха на безредни центрирания, които не доведоха до нищо.