Ювентус и Сасуоло играят при 2:0 в мач от 20-ия

...

НА ЖИВО: Ювентус - Сасуоло 2:0, страхотни голове на Влахович

Ювентус и Сасуоло играят при 2:0 в мач от 20-ия кръг на Серия А. Двубоят се провежда на " Алианц Стейдиъм " в Торино. На Gong.bg може да наблюдавате най-интересното от срещата. В 15-ата минута Душан Влахович откри резултата, а още веднъж той удвои в 38-ата.

Ювентус поведе с първата си добра опция в мача. Гостите сбъркаха в центъра, което разреши на " бианконерите " да контраатакуват. Адриен Рабио подаде към Душан Влахович, който със страховит удар от границата на наказателното поле прати топката в горния десен ъгъл за 1:0.

След половин час игра " неровердите " сътвориха първата си по-опасна офанзива. Лауриент получи топката отляво в наказателното поле и опита слаб удар, с който не затрудни Шчесни. Минута по-късно вратарят на Ювентус мазета рисков удар на Матеус Енрике.

В 38-ата минута Юве стигна до втори гол. Домакините получиха право да изпълнят директен свободен удар на отколо 25 метра от вратата на Консили. Зад топката застана Влахович, чийто страховит шут срещна горната греда, а по-късно се озова във вратата за 2:0.

В 44-ата минута Консили се оправи с удар от далечна отдалеченост на Адриен Рабио.

Ювентус - Сасуоло 2:0

1:0 Душан Влахович (15)

2:0 Душан Влахович (38)

Ювентус: Шчесни, Камбиасо, Бремер, Данило, Ругани, Костич, Мирети, Рабио, Локатели, Йълдъз, Влахович

Сасуоло: Консили, Педерсен, Ерлич, Ферари, Вити, Болоца, Матеус Енрике, Торствед, Лауриент, Берарди, Пинамонти