Ювентус и Интер завършиха с миролюбивото 1:1 в мач от

...

Юве и Интер доволни от 1:1 в дербито на Италия

" Ювентус " и " Интер " приключиха с миролюбивото 1:1 в мач от 13-ия кръг в серия " А ". След почивката и двата тима стопираха да рискуват в офанзива и очевидно бяха удовлетворени от равенството.

В 27-ата минута Душан Влахович откри за домакините. Сърбинът подаде дълъг пас вляво на Федерико Киеза, който му върна топката пред наказателното поле, с цел да прати елегантно в мрежата на Ян Зомер. Това бе и единственият прецизен удар за " Юве " в мача.

5 минути по-късно Маркъс Тюрам спринтира отдясно и подаде на Лаутаро Мартинес, който вкара за 1:1. За аржентинеца това бе 13-ия гол в серия " А " през този сезон.

Така " Интер " резервира първото място с 32 точки. " Ювентус " е втори с 30, а на трето място е " Милан " с 26.
Източник: dnesplus.bg