Ювентус е показал дух при победата с 3:2 срещу РБ

...
Ювентус е показал дух при победата с 3:2 срещу РБ
Коментари Харесай

Тиаго Мота: Страхотно представяне и много важна победа

Ювентус е посочил дух при успеха с 3:2 против Република България Лайпциг в Шампионската лига, съобщи треньорът на италианския гранд Тиаго Мота. " Бианконерите " трябваше да се оправят с две травми в състава си, както и с червен картон на вратаря си Микеле ди Грегорио.

" Стана прекрасен мач, даже през първото полувреме, когато допуснахме някои неточности. След почивката се справихме по-добре, даже играехме с 10 футболисти. Беше в действителност ужасно показване и доста значима победа. Момчетата демонстрираха кураж и дух, бяха решени да наранят противника. Дори и с човек по-малко нямаше по какъв начин да се отдръпнем обратно. Продължихме да атакуваме и го направихме добре до последната минута ", сподели Мота пред медиите.

Торинският тим към момента няма позволено попадение в шампионата на Италия и заема второ място в класирането с 12 точки.

" Наистина съм благополучен, изключително за тима. Ние се трансформираме в същински състав. Борихме се дружно, продължихме да натискаме, даже когато бяхме с 10 души и заслужавахме да спечелим. Беше страховит мач и за благополучие ние спечелихме ", разяснява нападателя на " бианконерите " Душан Влахович.

Италианците, които победиха ПСВ Айндховен в първия си мач от Шампиноската лига, имаха мъчно начало на мача в Германия, когато Бремер и Николас Гонсалес получиха травми до 12-ата минута.



Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,

Гледайте НА ЖИВО спорт гратис на:
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР