Юрген Клоп потвърди, че Луис Диас, Коди Гакпо и Дарвин

...

Юрген Клоп потвърждава, че Ливърпул е претърпял три нови проблема с контузии след загубата на Манчестър Юнайтед

Юрген Клоп удостовери, че Луис Диас, Коди Гакпо и Дарвин Нунес са получили травми по време на трагичната четвъртфинална загуба на Ливърпул от Манчестър Юнайтед за Купата на Англия в неделя.

Отборът на Ерик Тен Хаг реализира победа с 4-3 в последния издих над съперниците си от Мърсисайд на Олд Трафорд, когато Амад Диало означи в последната минута на продълженията, с цел да изхвърли Червените от надпреварата.

p>

Алексис Макалистър анулира ранното разкриване на Скот Мактоминей и на два пъти Ливърпул поведе в извънредно вълнуваща борба. Харви Елиът изглеждаше спечелил успеха за Ливърпул през първото полувреме на продълженията, защото отразеният му удар отскочи оттатък Андре Онана. Но Юнайтед два пъти отвърна на удара, първо посредством Маркъс Рашфорд и по-късно Амад при гибелта, поставяйки завършек на серията от девет мача без загуба на Ливърпул и очакванията им за четворно в последния сезон на Клоп отпред.

Говорейки в пост- в изявление за мача с ITV, Клоп разкри степента...