Юношите старша възраст на ЦСКА постигнаха втора победа контролите по

...

Юношите на ЦСКА се наложиха над Германея в контрола

Юношите старша възраст на ЦСКА реализираха втора победа контролите по време на подготовката. " Червените ", водени от Ивайло Станев, се постановиха над мъжкия тим на Германея (Сапарева баня) с 2:1. Двубоят се игра в комплекс " Царско село ", пишат от клуба на уеб страницата си.

Столичани откриха резултата в края на първото полувреме, когато прецизен беше Асен Дончев. В началото на втората част гостите изравниха, само че ЦСКА още веднъж поведе след гол на Иван Митрев. Юношите пропуснаха доста положения пред противниковата врата, само че до края на мача не се стигна до нови попадения и победиха с 2:1. Тимът още веднъж беше без петима от главните си състезатели, а в контролата играха и юноши от набор 2001 и 2002.

ЦСКА възобнови подготвителни занимания
Край на почивката за ЦСКА

Укра се завърна след рехабилитация в Германия

На ЦСКА U19 следва пета контрола против мъжки тим. В събота (10 февруари) тимът гостува на Чавдар (Етрополе), а дуелът ще стартира в 13:30 часа.

Междувременно юношите на " юервените " от набор 2006, 2007 и 2008 отпътуваха за Сандански, където ще вземат участие в мощния интернационалния шампионат " Пирин Къп ". Надпреварта стартира на следващия ден (8 февруари) и ще продължи до неделя (11 февруари).

ЦСКА 2006, воден от Явор Божинов, попадна в група с македонския Вардар (Скопие), Пирин 2001 (Благоевград) и Доростол (Силистра). " Червените ", родени през 2007 година с треньор Калоян Георгиев, ще премерят сили с албанския Фламуртари, Пирин 2001 (Благоевград) и Метал 1 (Перник). Момчетата на треньора Валентин Колев, родени през 2008 година, са в група с Вардар (Скопие), Хасково и Витоша 13 (София).

Утре тимовете ще изиграят първите си два мача от групите, а в петък ще са решаващите трети конфликти по пътя към етапа на директните елиминации. Финалите при всички възрасти ще се състоят в неделя.

Ивелин Попов предложил Кирил Десподов на Спартак (Москва)
Предложиха Кирил Десподов на Спартак (Москва)