Юношите старша възраст на „Първа Атомна“ отстъпиха на собствен терен

...

Юношите старша на „Първа Атомна“ загубиха срещу Янтра в Козлодуй

Юношите старша възраст на „ Първа Атомна “ отстъпиха на личен терен с резултат 3:5 от „ Янтра “ /Полски Тръмбеш/. Двубоят бе част от 14-ти кръг на Зоналната група.
Първото полувреме приключи 2:0 в интерес на гостите, а през втората част те усилиха преднината си с още един гол. Рони Данчев от „ Първа Атомна “ съумя да понижи разликата с две осъществени попадения, а след него се изяви повече от ослепително и Преслав Асенов, като изравни резултата с гол от воле.
"Посвещавам моя гол на приятелката си, която имаше рожден ден “, добави с огромна наслада Преслав Асенов. Радостта им търпя малко, защото футболистите на „ Янтра “ съумяха да отбележат още два гола и оформиха крайното 3:5.
В идващия мач юношите старша на „ Първа Атомна “ ще гостуват на „ Бдин “ /Видин/ на 25 април.
Източник: bulnews.bg