Юношите старша възраст на Черно море постигна успех с 2:0

...

Младшата на Черно море победи в София

Юношите старша възраст на Черно море реализира триумф с 2:0 при гостуването си на Национал в София в мач от 17-ия кръг на Елитната група до 17 години. Момчетата на Тодор Каменов изиграха мощен мач, в който сътвориха много положения.

Варненци откриха резултата в 22-ата минута. Николай Златев проби по фланга и центрира по земя в наказателното поле, където Марин Петков осъществя за 1:0.

През втората част варненци бяха по-стойностния тим на терена. След няколко положителни офанзиви, приключени с удари отвън вратата, въпреки всичко “зелено-белите ” съумяха да вкарат втори гол. В 80-ата минута Жечко Йорданов центрира в наказателното поле, а Тони Иванов вкара за 2:0.

Съставът на Черно море:  Галин григоров, Берк Джевдет, Павел Труфев, Наско Янков, Александър Иванов, Денислав Славов, Тони Иванов, Николай Златев, Иван Томов, Марин Петков, Симар Емин (Денислав Жеков, Валентин Касабов, Даниелс Ахмедов, Теодор Тотев, Жечко Йорданов).

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!