Юношите старша възраст на Черно море отстъпиха при гостуването си

...

Старшата на Черно море изгуби от Септември в София

Юношите старша възраст на Черно море отстъпиха при гостуването си на Септември в София и останаха на трето място в класирането. На стадиона в Герман “моряците ” паднаха с 0:2 в мач от 20-ия кръг на Елитната група до 19 години.

Домакините поведоха с 1:0 в 20-ата минута след неточност в редиците на варненци, а в 65-ата от дузпа осъществиха втория си гол в мача. Три минути преди края на срещата Емил Янчев получи пряк червен картон за недодялан фаул.

В идващия кръг Черно море приема ЦСКА. Мачът е в четвъртък, 5 април, от 15 часа на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море:  Иван Дюлгеров, Ертан Томбак, Йордан Радев, Георги Топалов, Мартин Дичев (75-Александър Георгиев), Петър Вуцов (46-Антоан Вълчев), Емил Янчев, Румен Касабов, Виктор Попов, Кристиян Арсовски (46-Данаил Димов), Александър Стефанов (65-Ивелин Маджаров).
Източник: petel.bg