Юношите от Академия ЦСКА до 15 и 17 години имаха

...

Юношите на ЦСКА с победа и загуба срещу тези на Септември

Юношите от Академия ЦСКА до 15 и 17 години имаха мачове от елитните групи против връстниците си от Септември, които се изиграха на терена на ВТУ " Тодор Каблешков ".

В първата среща ЦСКА U15 победи с 1:0. Единственото попадение в дуела падна след почивката и бе дело на Димитър Петров, който се възползва от асистенция на Александър Кожухаров.

Във втория за деня мач отборът до 17 години отстъпи с 1:2 на Септември. През първото полувреме младите " армейци " демонстрираха по-добра игра и разумно откриха резултата посредством Георги Чорбаджийски. Малко преди почивката обаче гостите стигнаха до изравнително попадение. През втората част " алените " пробваха да стигнат до успеха, само че шансът бе на страната на Септември, които съумяха да осъществят втори гол и по този начин завоюваха дуела с 2:1, осведоми уеб сайтът на ЦСКА.
 Браян Пеле е желаният от ЦСКА френски флангови футболист?