Юношите на ЦСКА-София, родени през 2004 година, победиха Левски с

...

Юношите на ЦСКА-София биха Левски в международен турнир

Юношите на ЦСКА-София, родени през 2004 година, победиха Левски с 1:0 в първия си мач от интернационалния шампионат " Купите на Община Благоевград ". Победното попадение означи Павел Жабов в средата на второто полувреме.

Йоан Борносузов имаше две отлични благоприятни условия да усили преднината, само че пропусна да се разпише и по този начин футболистите на Сашо Борисов и Александър Стоянов реализираха минимална победа против безконечния противник, написа уеб сайтът на алените.

Утре (28 август) момчетата на Сашо Борисов се изправят против румънския Тампа (Брашов) от 18:40 часа, а в четвъртък от 09:00 часа е конфликтът с Динамо (Загреб). В петък са полуфиналите, а финалът на шампионата е в събота. Всички мачове се играят на терените в Рилци.