Юношите на ЦСКА до 17 г. победиха Славия с минималното

...

ЦСКА U17 и U16 с победи през уикенда

Юношите на ЦСКА до 17 година победиха Славия с минималното 1:0 като посетител в мач от 26-ия кръг на Елитната юношеска група в тази възраст.

Единственото попадение в столичния квартал „Овча купел“ означи Георги Димитров, който се възползва от подаване на капитана Наско Цеков и донесе триумфа за „армейците“. Четири кръга преди края на шампионата ЦСКА е на три точки от лидера Лудогорец.

ЦСКА U16 пък надви над РД Спорт с 1:0 в дуел от 21-ия кръг след гол на Йоан Чавов в 50-ата минута. Младите „армейци“ водят безапелационно на върха с преднина от 10 точки пред втория Левски-Раковски и два мача по-малко от противника.

ЦСКА U15 позволи проваляне с 1:2 при гостуването си на Славия и по този начин към този момент изостава на 4 точки от върха. „Червените“ могат да съжаляват, че не си потеглиха с освен това в дуела от Елитната юношескат група до 15 година, откакто при резултат 0:0 изпуснаха дузпа в 23-ата минута.
Източник: novinata.bg