Юношите на Септември София,род. 2003 г. се класираха на финала

...

Юношите на Септември на финал за Купата на БФС след победа над Лудогорец

Юношите на Септември София,род. 2003 година се класираха на финала за Купата на БФС, откакто отстраниха Лудогорец след победа с 2:1 в Разград. Първият мач в столицата приключи 2:2. Още при започване на дуела домакините пропуснаха дузпа, а в 38-ата минута Красиан Колев изведе Септември напред в резултата от директен свободен удар. В началото на второто полувреме разградчани изравниха от дузпа, само че в 65-ата минута гостите също получиха право да изпълнят 11-метров углавен удар. Ударът на Красиан Колев бе избит от вратаря, само че при добавката той поправи грешката си и направи 1:2. В другия полуфинал по-късно през днешния ден Левски посреща ЦСКА след победа на „ алените “ с 2:1 в първия мач. Финалът ще се играе на 26 май, като градът-домакин ще бъде избран в допълнение.