Юношите на Септември (София) отпаднаха от Младежката Шампионска лига след

...

Юношите на Септември приключиха с Шампионската лига след загуба от Рейнджърс

Юношите на Септември (София) отпаднаха от Младежката Шампионска лига откакто изгубиха с 3:0 в Глазгоу.

Първото полувреме приключи при резултат 0:0, а през втората част извънредно мощният вятър даде преимущество на домакините, които не пропуснаха на три пъти да санкционират септемврийци.

Пропуски за столичани направиха Стоян Стоичков, Симеон Александров, а най-сериозното състояние се откри пред Мартин Стойчев в края на срещата, само че бе парирана от стражът на Рейнджърс.

Така присъединяване на Септември завършва, само че тимът на Иван Гешев ще остане в историята като първият български отбор, отстранил противник в шампионата. Септември победи в първия кръг албанския Академия Футболит с общ резултат 4:1.
 Септември даде сериозен отпор на Рейнджърс, само че загуби с 2:4 в Младежката Шампионска лига