Юношите на Левски“ до 19 години завръшиха 1:1 като гост

...

Левски с равенство в Елитната група до 19 години

Юношите на „ Левски “ до 19 години завръшиха 1:1 като посетител на „ ЦСКА 1948 “ на старта на пролетния полусезон в Елитната група в тази възраст.

В мач от 13-ия кръг игран на Национална футболна база в Бояна „ сините “ откриха резултата в 20-та минута посредством Васил Димитров след подаване на Антон Иванов. Домакините изравниха в 65-та минута.

Воденият от треньора Елин Топузаков отбор е на 5-то място във краткотрайното класиране с актив от 19 точки.

Съставът на „ Левски “ U19: 12. Ивайло Неделчев, 4. Димитър Андонов, 20. Стелиън Георгиев, 14. Никола Църовски, 5. Атанас Килов, 8. Александър Асенов (к), 6. Цветомир Тодоров, 10. Ивайло Марков, 7. Антон Иванов, 3. Божидар Костадинов (70 – 15. Никола Бандев), 9. Васил Димитров (80 – 17. Ангел Димитров).
Източник: novinata.bg