Юношите на Левски“ до 17 и до 15 години записаха

...

Левски с победа и загуба срещу ЦСКА в Елитните групи

Юношите на „ Левски “ до 17 и до 15 години записаха победа и загуба като посетител на „ ЦСКА-София “ в мачове от 8-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

Юношите на „ Левски “ до 17 години победиха с 1:0 „ алените “. Победното попадение за водения от треньора Димитър Андонов тим вкара Кристият Йовов след асистенция на Никола Бандев в 85-та минута.

„ Сините “ са на второ място във краткотрайното класиране с актив от 17 точки. Лидер е „ Лудогорец “ с 24 точки.

Съставът на „ Левски “ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Дейвид Михалев, 3. Калоян Борунов, 4. Адриан Видинов, 5. Виктор Любенов, 6. Александър Божилов (к), 7. Георги Христанов (90 – 15. Ериан Благоев), 8. Никола Бандев, 9. Ангел Тодоров (80 – 16. Алекс Александров), 10. Кристиян Йовов (87 – 17. Георги Русинов), 11. Кристиан Чачев (80 – 14. Даниел Матеров).

„ Левски “ U15 загуби с 2:3 от домакините, които поведоха с 3:0 до 55-та минута. Стивън Гаоте в 65-та и Андрей Нешев в 69-та минути вкараха головете за „ сините “.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет тим е на шесто място във краткотрайното класиране с актив от 13 точки.

Съставът на „ Левски “ U15: 1. Георги Кузов, 2. Иво Мотев, 3. Самуел Велчев, 4. Стоян Лазаров, 5. Кристиан Манолов (45 – 16. Антонио Георгиев), 6. Сашо Грънчаров, 7. Стивън Гаоте (к), 8. Антон Манов, 9. Андрей Нешев, 10. Велин Драгоев (45 – 14. Кристиян Вутов), 11. Любомир Каракашев.
Източник: novinata.bg