Юношите на Левски“ до 16 години победиха с 3:1 като

...

Левски с нова победа в Зоналното първенство

Юношите на „ Левски “ до 16 години победиха с 3:1 като посетител връстниците си от „ Септември “ (Симитли) в отсрочен мач от 25-ия кръг на Зоналното състезание.

Два гола за „ сините “ вкара Георги Христанов в 74-та и в 79-та минути, а състезател на домакините си означи автогол в 70-та минута.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на второ място в класирането с 63 точки.

Съставът на „ Левски “ U16: 1. Теодор Николов (41 – 23. Александър Марков), 2. Ериан Благоев, 3. Станимир Каптиев (41 – 13. Георги Русинов), 4. Михаел Чиликов (41 – 14. Адриан Видинов), 5. Калоян Борунов, 6. Дейвид Михалев (к), 7. Ники Гинчев (41 – 17. Георги Христанов), 8. Рубен Геворгян (41 – 16. Александър Божилов), 9. Ангел Тодоров (41 – 18. Йоан Янев), 10. Алекс Александров, 11. Ангел Димитров.
Източник: novinata.bg