Юношите на Левски“ до 16 години победиха с 2:1 на

...

Левски излезе начело в Зоналното първенство

Юношите на „ Левски “ до 16 години победиха с 2:1 на стадион „ Георги Аспарухов “ връстниците си от „ Развитие на млади футболисти “ (София) в мач от 10-ия кръг на Зоналното състезание.

Стивън Стоянчов откри в 31-та минута, само че гостите изравниха седем минути по-късно. Нораир Нурикян донесе успеха на „ сините “ с гол в 32-та минута.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е преди всичко във краткотрайното класиране с актив от 24 точки. Втори е „ Славия “ с 23 точки и мач по-малко.

Съставът на „ Левски “ U16: 1. Александър Марков, 2. Димитър Яръмов, 3. Александър Кръстев, 4. Валентин Иванов, 5. Стоян Добрев, 6. Мартин Здравков (73 – 17. Теодор Пампоров), 7. Нораир Нурикян (67 – 14. Стилян Шопски), 8. Михаил Петров, 9. Кристиян Илиев (57 – 13. Анатоли Кръстев), 10. Стивън Стоянчов, 11. Мартин Борисов.
Източник: novinata.bg