Юношите на Левски“ до 15 и до 17 години записаха

...

Левски с победа и равенство на старта на Елитните групи

Юношите на „ Левски “ до 15 и до 17 години записаха победа и тъждество на стадион „ Георги Аспарухов “ против „ Черно море “ в мачове от 1-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

„ Левски “ U15 победи връстниците си от Варна с 3:0. Два гола за водения от треньора Ахмед Хикмет отбор означи Любомир Каракашев – в 4-та и 55-та минута, а едно попадение добави Иво Мотев в 22-та минута.

Съставът на „ Левски “ U15: 1. Георги Кузов, 2. Иво Мотев (69 – 14. Антонио Янков), 3. Александър Йовчев, 4. Стоян Лазаров, 5. Кристиан Манолов (46 – 17. Кристиян Вутов), 6. Антон Манов, 7. Стивън Гаоте (65 – 18. Андрей Нешев), 8. Радостин Стоилов (к) (65 – 15. Калин Драгоев), 9. Велизар Ветов (69 – 16. Антонио Георгиев), 10. Сашо Грънчаров, 11. Любомир Каракашев.
Източник: novinata.bg