Юношите на Левски“ до 14 години стартираха пролетния полусезон с

...

Левски U14 с разгромна победа в столичното първенство

Юношите на „ Левски “ до 14 години стартираха пролетния полусезон с разгромна победа в Столичното състезание.

„ Сините “ победиха със 7:0 на стадион „ Георги Аспарухов “ връстниците си от „ Витоша 13 “ в мач от 14-ия кръг на конкуренцията. По два гола за вкараха Андрей Нешев в 15-та и 43-та и Любомир Каракашев в 39-та и 49-та минути. По едно попадение прибавиха Иво Мотев в 24-та, Кристиян Вутов в 65-та и Стивън Гаоте в 68-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е преди всичко в класирането с 37 точки, колкото има и тимът на „ Национал “.

Съставът на „ Левски “ U14: 1. Огнян Владимиров (50 – 12. Георги Кузов), 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов (50 – 13. Стоян Лазаров), 4. Самуел Велчев (55 – 14. Николай Миланов), 5. Александър Петров,, 6. Сашо Грънчаров (50 – 15. Кристиян Риджалски), 7. Любомир Каракашев, 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев (50 – 18. Велизар Ветов), 10. Велин Драгоев (41 – 16. Кристиян Вутов), 11. Иво Мотев (55 – 17. Стивън Гаоте).
Източник: novinata.bg