Юношите на Левски“ до 14 години победиха с 5:1 като

...

Левски U14 се завърна на върха в Столичното първенство

Юношите на „ Левски “ до 14 години победиха с 5:1 като посетител връстниците си от „ София спорт “ в мач от 26-ия кръг на Столичното състезание.

По два гола за „ сините “ означиха Радостин Стоилов – в 9-та и 47-та и Любомир Каракашев – в 22-та и 55-та минути. Едно попадение добави Велин Драгоев в 29-та минута.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор се завърна преди всичко в класирането с 61 точки, с една повече от втория „ Национал “.

Съставът на „ Левски “ U14: 12. Георги Кузов (36 – 1. Георги Стоянов), 2. Антон Манов (36 – 14. Антонио Янков), 3. Кристиян Манолов (42 – 15. Николай Миланов), 4. Стоян Лазаров, 5. Александър Петров (36 – 13. Калоян Иванов), 6. Антонио Георгиев, 7. Любомир Каракашев (55 – 18. Велизар Ветов), 8. Радостин Стоилов (к), 9. Иво Мотев, 10. Велин Драгоев (42 – 16. Кристиян Риджалски), 11. Самуел Велчев (36 – 17. Кристиян Вутов).
Източник: novinata.bg